KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16737109
nr 1673 7109
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, religiöst motiv. Olja på pannå, 51x30 cm, yttermått inklusive ram: 64x41 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 januari 2025
kl 19:19:25
600 kr
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)